Tiimi

Nuorekas, luova ja ammattitaitoinen tiimimme on valmiina palvelemaan juuri sinua.

    Henkilöstö

    Kiinnostuitko tuotteistamme ja palveluistamme? Ota yhteyttä. Palvelemme mielellämme.

    image
    Arttu Saari

    Yrittäjä / Myynti

    040 350 2919
    arttu@printtipiste.fi

    image
    Armi Vähä-Pudas

    Myyntipäällikkö

    040 074 5098
    armi@printtipiste.fi

    image
    Eemeli Saari

    Yksikönpäällikkö, Vantaa

    044 099 7773
    eemeli@printtipiste.fi

    image
    Markus Paananen

    Tuotantopäällikkö

    050 323 9012
    markus@printtipiste.fi

    image
    Joni Viitanen

    Painopinnanvalmistaja

    050 311 2324
    joni@printtipiste.fi

    image
    Saraeleni Miinin

    Graafinen suunnittelija

    044 982 9477
    sara@printtipiste.fi

    image
    Niko Sakko

    Asennuspäällikkö

    050 472 7790
    niko@printtipiste.fi

    image
    Hannu Pääaho

    Tuotanto ja asennus

    08 6139 150
    info@printtipiste.fi

    image
    Annika Korhonen

    Tuotanto ja asennus

    050 431 8752
    annika@printtipiste.fi